Moc İstanbul /NİŞANTAŞI

Muhtesem Avustralian kahvelerinizi yudumlarken köpeğinizin de pati dostlarıyla sosyalleşebileceği mekan hayvanseverlerin yeni buluşma noktası haline geldi.

 

 

Kamu Cafe & Drink / NİŞANTAŞI

Muhtesem kahve ve kokteyllerini pati dostunu eşliğinde yudumlayabileceginiz samimi mahalle cafe /bar ı kısa zamanda mahallenin en sevilen noktalarından biri oldu.

 

MORO / NİŞANTAŞI

Kokteyl ve tapaz keyfinize pati dostunuzun da eşlik edebildiği Nişantaşı’nın en yeni mekanı

 

Happily Ever After / BEBEK
Açıldığı günden itibaren hem servisi ve güler yüzlü personeli hem de ev sahibesi Ayşe Kucuroğlu sayesinde Bebek’in demirbaşlarından biri haline gelen Happily Ever After’ın yol bakan kısmına köpeklerinizle girebiliyorsunuz. Hatta Bebek’te evleri sokaklar olan köpekler bile bu kısımda gelip gölgede dinlenebiliyor. Mekanın kahvaltılarının ünlü olduğunu söyleyebiliriz. Menüsünde tost, salata çeşitleri, hotdog, hamburger, pancake ve çeşitli tatlıların yanı sıra çay ve kahve çeşitleri bulunuyor.

 

White Mill / CİHANGİR
Kedileri ile ünlü Cihangir’de, küçük dostunuzla birlikte gidebileceğiniz mekanlar konusunda pek sıkıntı yaşamayacak olsanız da, sizin için güzel bir önerimiz var. Susam Sokağı’ndaki White Mill, bahçesi ile kendinizi karmaşık şehir hayatı dışında hissedebileceğiniz bir mekan. White Mill, bahçesinde mama ve su kabı bulundururken, doğal olarak evcil hayvanınızla gelmenize de karışmıyor.